Stylowe lampy do domu w stylu retro

W sklepie antyki24 znajdziesz nasze stylowe lampy wiszące. Lampy te sprawdzą się idealnie w Twoim salonie , sypialni czy w biurze. .
Idealny pomysł na prezent. Lampy wiszące do ogrodu ale również i do wnętrz ustawione w korytarzu na konsolach bądź w ogrodzie przy wejściu to imponujący element dekoracyjny. Nasze lampy art deco , czy lampy z kryształkami odnajdą się w każdym miejscu stylowego domu.

Pokaż 1 - 12 z 52
Pokaż 1 - 12 z 52

podkategorie

  • STOJĄCE

    W sklepie antyki24 znajdziesz lampy stojące stylowe. Lampy te sprawdzą się idealnie w Twoim salonie , sypialni czy w biurze.
    Jest to też z pewnością idealny pomysł na prezent. Nasze lampiony to lampa stojąca która nadaje się nie tylko do ogrodu ale również i do wnętrz. Ustawione w korytarzu na konsolach bądź w ogrodzie przy wejściu stanowi romantyczny element dekoracyjny w Stylu shabby Chic . Nasze lampy art deco wykonane ręcznie z kryształowymi soplami zapierają dech w piersiach.

  • WISZĄCE

    Stylowe Lampy w stylach od Baroku, przez Secesje, aż do Art Deco. Sprawdź czym możemy Cię jeszcze zaskoczyć. Stylowe Lampy kupisz w ArtDecor24