Stylowe manekiny dekoracyjne na ubrania

Bardzo dekoracyjnym elementem wystroju naszego domu będzie z pewnością krawiecki manekin na ubrania. To bardzo ciekawa wersja stylowego wieszaka. Dlaczego? Bo to nie tylko wieszak na ubrania, ale i przepiękna dekoracja wnętrz! Dzięki niemu możesz stworzyć wiele ozdobnych aranżacji. Na przykład manekin metalowy przybrany jako choinka na Boże Narodzenie. Można go przystroić kwiatami, wtedy taki retro manekin będzie stanowił niesamowitą dekorację domów weselnych. Nasi klienci wieszają na nim oświetlenie i używają go zamiast lampy stojącej.

Krawieckie manekiny dekoracyjne to wspaniały design i funkcjonalność w jednym. Stwórz swoją dekorację sypialni, czy łazienki. Wstaw go do korytarza, czy nawet przystrój salon! Sklep internetowy Antyki24 oferuje również inne ciekawe manekiny na biżuterię i chusty. Spełnią one funkcję wieszaków, które ustawiamy w sypialni, na toaletce, czy w łazience. Wieszamy na nim chusty lub podręczne gadżety, stwarzając romantyczny, ciekawy wystrój.

Już dzisiaj wybierz swojego ulubionego ozdobnego manekina do domu, a my dostarczymy go na własny koszt. Oferujemy darmową wysyłkę na terenie całej Polski!

Pokaż 1 - 12 z 13
Pokaż 1 - 12 z 13