Obrazki i obrazy dekoracyjne retro

Nie ma mowy o domu czy mieszkaniu w stylu retro bez obrazów dekoracyjnych. Najlepiej gdyby były to jeszcze obrazy w stylu retro. Nasze ozdobne obrazy cechuje ponadczasowość. Nostalgiczne motywy, które pojawiają się we wszystkich wnętrzach prowansalskich czy stylizacjach shabby chic. Oferujemy obrazy vintage do kuchni, obrazy retro do salonu. Obrazy w stylu vintage, obrazy retro w stylu prowansalskim i obrazy do kuchni w stylu retro wykonane są różnie.

Niektóre są na płótnie jak na przykład nasze mapy, które wyglądają jak biuro architekta z początku lat dwudziestych. W naszym sortymencie znajdziecie Państwo obrazy retro na płótnie z pozytywnymi hasłami. Te wieszamy w korytarzu ,w sypialni mają nas pozytywnie „nastawiać”. Przepiękne dekoratorskie garbusy na płycie MDF czy obrazy w stylu loft, albo nasze damy, obrazy do salonu mody w stylu vintage.

Dla bardziej wymagających klientów posiadamy obrazy w stylu klasycznym. Okute w mosiądz talerze na pewno przepięknie udekorują pałacowe wnętrza bądź wnętrza w stylu glamour. Już dzisiaj znajdź swój obraz a antyki24 wyśle go na wskazany przez Ciebie adres na własny koszt. Sklep antyki24 oferuję darmową wysyłkę dla klientów na terenie całej Polski!

Pokaż 1 - 12 z 53
Pokaż 1 - 12 z 53