Stylowe kufry i skrzynie drewniane do sypialni retro

Sklep internetowy Antyki24 lubi przedmioty przepiękne o najwyższej jakości wykonania i niepowtarzalnym designie. Oferowane przez nas kufry i drewniane stylowe skrzynie to idealny dodatek do sypialni. Wykonane z drewna i do tego uroczo rzeźbione. Pomieszczą nie tylko różne przedmioty, ale stanowią również wspaniały element dekoracyjny. Taka skrzynia drewniana może spełniać funkcję praktycznej ławy, stolika czy również siedziska w stylu retro. Posiadamy skrzynie i kufry drewniane w różnych dekoracyjnych odsłonach.

Posiadamy drewniane skrzynie w stylu kolonialnym, w stylu rustykalnym czy też w modnym stylu przemysłowym. Wiele z nich to idealny pomysł na prezent ślubny tzw. skrzynię posagową. Ten ciekawy atrakcyjny prezent ślubny zawsze będzie wędrował z rodziną. Na szczególną uwagę zasługują też modne i atrakcyjne cenowo beczki metalowe z drewnianym wiekiem, które spełniają funkcję nie tylko skrzyni, ale i praktycznego stołka, pojemnika czy kwietnika.

Już dzisiaj wybierz swoją ulubioną stylową skrzynię retro, a my dostarczymy ją na nasz koszt! Oferujemy darmową dostawę na terenie całej Polski!

Pokaż 1 - 9 z 9
Pokaż 1 - 9 z 9